15
lis

Co to właściwie hurtownia materiałów medycznych

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie każda przychodnia opieki zdrowotnej – od niewielkich działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po szpitale, może zaopatrzyć się w potrzebne produkty i sprzęt, jakie używane są w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Polecamy
Sklep medyczny online

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu różnych dziedzin, które zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których produkty są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 towarów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od najlepszych firm, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie są także firmy polskie, twórcy następujących produktów np. Zhermapol lub Chema.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj niewielki opis asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Comments are closed.