Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy i wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany również w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.